Dítě

 
    Dítě je zrcadlem nás rodičů. Není to jen fráze, ale je to dle mých zkušeností jednoduchá pravda. Jsme jejich inspirací, jejich vzorem, někým, kdo ovlivňuje jejich chování především v prvních letech jejich života. Rodiče bych se tak měli snažit udělat maximum pro to, aby naše děti rostly do krásy, aby byly vychované, aby jim bylo dobře a aby byly v bezpečí. Proto jsem vytvořil kategorii "Dítě". 
 
    Je toho hodně, co jsme zjišťovali/řešili, co řešíme a ještě budeme řešit po zbytek našeho života. Na hodně věcí jsme přišli a neříkám, že je to nějaký "svatý grál", ale myslím, že tyto zkušenosti mohou někomu pomoci. To je také důvod, proč o tom chci psát - rád bych někomu pomohl, ušetřil čas, peníze, nervy a zbytečné problémy, a rád bych tak rodičům zjednodušil tu cestu, která třeba již probíhá, nebo Vás čeká a nemine :)
 
 
    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života! 
 
 
 

 

Komentáře

Pište cokoliv, co chcete sdělit. Jakmile budu moci, odpovím Vám ;)