Potravinový klips (uzaviratelný) / Uzávěr sáčků

30. dubna 2015
ilustrační foto: použití uzaviratelných klipsů na potravinách
 
    Velice praktická věc, která se dá použít prakticky na kterékoliv potravině, která se skladuje již při zakoupení v sáčku, nebo potravinu do sáčku teprve vložíte. Snadno a rychle sáček uzavřete sepnutím. Potravina neokorá, navíc je sáček vzduchotěsně uzavřený, takže je zajištěno nešíření např. molů. Také se toto uzavření dá použít pouze pro nevysypání. Používali jsme výhradně gumičky, jejichž instalace je složitější a trvá déle. Samozřejmě gumičky ale v naší domácnosti zůstanou - v některých případech se gumička nedá nahradit. Dobré řešení je také dát potraviny do dóz, ale to by musela být naše kuchyň nafukovací, abychom mohli veškeré potraviny skladovat v dózách :) 
 
 ilustrační foto: pro lepší představu klips bez efektů :) 
 
    Klipsy jsme dostaly jsme darem od našich kamarádů a od té doby na ně nedáme dopustit. Nechte se inspirovat a pořiďte si nějaké, uvidíte, že nezklamou. 
 
    Využíváme je například na těstoviny, piškoty, sušenky či krekry, granko, a spousty dalších možností.
 
 
    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!