Zahrada

 
    Vítám Tě zahradníku na stránkách, které věnuji zahradničení. I když moc času na svoji zahrádku nemám, přesto si na tento můj velmi oblíbený koníček vyčlením chvíli a snažím se mu věnovat. 
 
    Moje rady nejsou nijak odborné, nejsem žádný profik, ale pár zkušeností jsem nabral tím, že jsem něco zkusil a ono to vyšlo. Budu se Vám snažit předat něco, co mě zaujalo a nebo příjemně překvapilo, něco co má za následek zvýšení výnosnosti, co ušetří peníze, čas a třeba zbytečnou práci. 
 
    Zahradničení si vezme spousty času a vyptávání se ostatních (více zkušených) také, protože Vám také nejsou hned při ruce. Řekl jsem si, proč bych postupně své zkušenosti nemohl někomu nabídnout touto formou. Prozatím mohu nabídnou pouze zkušenosti z pěstování pod širým nebem, neboť na skleník zatím nemám finance, ale až se zadaří, určitě sem začnu vkládat třeba i některé informace o automatických zavlažovacích či větracích systémech - na to se těším ;) Není to tak silná forma - jako osobně - když si se zahradníkem "pokecáte", ale mnohdy tyto možnosti někdo nemá nebo je nevyhledává. Budu rád, když Vám moje příspěvky pomohou a o trošku vylepší nebo usnadní přípravu, pěstování, údržbu, hnojení, zalévání či cokoliv, co se zahrady týče.
 
Přeji Vám bohatou úrodu! 
 
 
    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!