Jak vytlačit tatarku ze sáčku?

 
    Jen taková blbinka, ale od té doby, co jsem na to náhodou přišel, používám to pořád :) Nerad někde nechávám zbytek jídla, nerad jídlo vyhazuji. Jak už jsem psal, přišel jsem na to náhodou, když jsem chodil na obědy do menzy. Objednal jsem si minutku (rychlé jídlo a moc dobré) - smažený sýr s hranolkami a s tatarskou omáčkou. Tatarku mám moc rád (vím, není to nejzdravější), ale to byl důvod k tomu, abych byl trošku vynalézavější. 
 
    Ve chvíli, kdy mi opět tatarka docházela - chtěl jsem z toho malého sáčku vyždímat co nejvíce. Tak jsem prostě jednoduše sáček po celé délce ohnul napůl a přejel přes ohnutý sáček ukazováčkem a palcem zespodu sáčku až dolů k otvoru. Zjistim jsem, že jsem tak téměř dokonale dostal veškerou hmotu ven, protože tím ohnutím sáčku, jsem byl schopen pokrýt celý povrch, a nikde nezbyla ani skulinka. Já vím, jedná se o mini množství, ale když Vám něco chutná, udělá člověk cokoliv pro to, aby si něčeho vychutnal do posledního sousta/drobku/kapičky .... :D
 
Dobrou chuť!
 
 
    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!