Zdraví

16.04.2015
 
    Něco, co si nemůžete koupit. Něco, o co musíme pečovat. Když to ztratíme, nesmírně si toho vážíme. Když to máme, neuvědomujeme si to. Važme si proto každé chvíle, kdy jsme zdraví a snažme si to uvědomit! 
 
    Je možné, že hodně záleží na tom, co nám daly geny do vínku. Ale fakt, že stav našeho zdraví můžeme také ovlivnit, je nepozchybnitelný. Proto razím teorii, dávejme svým tělům to, co potřebují - starejme se o něj tak, jak nejlépe umíme. I když necítíme okamžitý výsledek, myslím si, že nám to časem vrátí. Myslíte si to taky? 
 
 
    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!