Africké

    Rád se dívám na dobré filmy a právě jsem se podíval na jeden s názvem "The Good Lie" - "Dobrá lež" (odkaz na ČSFD.cz). Vím, že je trochu poameričtěný, ale přesto se v něm dá najít pravda. Není to žádný typický happy-end, ale snaží se ukázat trochu toho, co se dělo v Jižním Súdanu, o kterým jsem upřímně, ani pořádně nevěděl, kde ho v mapě hledat, natož to, co se tam dělo. 
 
    Moc se mi líbilo africké přísloví, které film doprovázelo. Myslím, že přísloví v sobě skrývá hodně pravdy, kolikrát více, než kniha o mnoho stran.
 
"Chceš-li jít rychle, jdi sám,
chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli."
 
                                   africké přísloví
 
    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!