See You Again / WIZ KHALIFA ft. CHARLIE PUTH (Rychle a zběsile 7 - Furious 7 Soundtrack)

11. srpna 2015
zdroj: https://www.facebook.com/PaulWalker/photos
 
    Zřejmě většina Vás již slyšela, ale nemohu si to odpustit, i když nejsem žádným vyznavačem davově sledovaných klipů. Tohle mě prostě chytlo za srdce a chci to sem dát. Klip vzpomíná na herce Paula Walknera, který zemřel jako spolujezdec při rychlé jízdě automobilem Porsche Carrera GT, jehož řídil jeho známý. Více podrobností si můžete přečíst na wikipedii, odkaz vkládám níže. 
 
    Paul Walkner byl jedním z tahounů filmové série "Rychle a zběsile". Herce můžeme ještě vidět v posledním 7. díle této série. Mě osobně okouzlil tím, že byl mnohostranný, inteligentní a byl ochoten rozdávat lidem, kteří potřebovali. 
 
    Pojďte se mnou zavzpomínat na Paula Walknera a spusťte si k tomu klip na youtube níže! Ať je mu země lehká.
 
Odkaz na klip na youtube:  
Odkaz na stránky herce na ČSFD (CZ) / IMDb (EN):   
Odkaz na wikipedii (CZ/EN):
Odkaz na facebook (EN):
 
 
    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!