Genesis / GRIMES

11. května 2015
source (odkaz): https://www.facebook.com/actuallygrimes/photos_stream?ref=page_internal
 
    Dnes mám náladu na hudbu, tak poslouchám, co se dá :) Našel jsem něco, na co jsem již v minulosti při brouzdání po www.youtube.com jednou v minulosti narazil, a zřejmě to ve mně něco zanechalo. Především se mi líbí ta hudba, jemnost, občasné harmonické spojení, nejsem žádný odborník, ale některé věci mě spojí a již na některé melodie nezapomenu. Vyzkoušejte si "Genesis" pustit víckrát a uvidíte, že již nezapomenete melodii od extrovertní hudebnice "GRIMES". V písničce Genesis se mi obzvláště líbí ty elektronické klávesy, které připomínají housle nebo nějaký dechový nástroj. 
 
    To její spojení nevinnosti s extrémy jsou minimálně vizuálně zajímavé a nesmím zapomenout ten její příjemný jemný hlásek, který jeví menší šlapání na jazyk - ale upřímně řečeno - ta vada je na tom to - co toho vnímavějšího posluchače pobízí, poslouchat znovu a znovu ...... Narazil jsem i na další zajímavé kousky "Oblivion" a "Go ft. Blood Diamonds" - linky níže. 

 

Odkaz na píseň na youtube:     Genesis / GRIMES 
Odkaz na oficiální stránky hudebnice:    GRIMES
Odkaz na facebook:    GRIMES
Odkaz na kapelu na wikipedia.org (CS):    GRIMES
Ostatní písničky (other songs):    
Živé koncerty / nahrávky (LIVE):

 

 
 
 
 
    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!