Dům, domácnost a vše, co se točím kolem

 

    Byl jsem panelákové dítě, ale posledních pár let se starám o rodinný dům (RD), nebo se o to aspoň snažím :) Původně jsem si to nedokázal ani představit, myslel jsem si, že vím, co to znamená se starat o dům - ale upřímně řečeno - neměl jsem ani tušení. 

    Už tolikrát mě ten náš dům překvapil. Každý dům schovává nějaké kostlivce, tajemství, překvapení. Jestli jej máte a neřadí se mezi novostavby, určitě víte, o čem mluvím . Je důležité ale říci, že z každé novostavby se zakrátko stane dům, který nějaké kostlivce také časem posbírá. A právě o těch kostlivcích, kteří na mě postupně vypadly a vypadávají, bych v této části chtěl psát. Často se člověk něčemu naučí a posune ho to zase o kousek dále. Mám v rukávu i pár vychytávek a moc rád se o tom s Vámi podělím.

 

    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!