KINO TIP

 
    Jedna z věcí, u kterých dokážu zrelaxovat - vypnout, je podívat se na dobrý film, seriál, dokument či cokoliv, co má společného s kamerou. Nejsem žádný odborník, ani kritik - jsem pouhý divák. Film je pro mě velice oblíbeným koníčkem. Od dob studií jsem se do filmu zamiloval a dávám mu zcela přednost před často velice nudným TV programem.
 
    Pokud máte podobný koníček - můžeme se inspirovat navzájem. Budu rád, když mi nějaký bonbónek doporučíte v komentářích ;) Občas vidím opravdu nádherný film a často mám úžasné pocity, se kterými mám potřebu se s někým dalším podělit. Tak to se mnou vyzkoušejte! :)
 

KINO

     Film v kině je zážitek, nedá se to srovnat s požitkem, který zažíváte u televize či prostřednictvím nějakého vylepšení repro-soustavou, atd. Na návštěvu kina si uděláte čas, přeplánujete večer, někteří, co mají děti, si domluví hlídání. Každopádně jdete do jiného prostředí, těšíte se na tuto chvíli, koupíte si něco, co Vás potěší, co Vám chutná, co rádi jíte nebo co rádi pijete. Jdete společně s někým, na kom Vám záleží, koho máte rádi a také se potkáváte s nějakou masou lidí, kteří mají v tento večer to samém v zájmu - podívat se na zábavný, vtipný, napínavý, zajímavý či jakýkoliv film, na který máte náladu. Je to vytrhnutí se z té běžné rutiny - a v tom je to mimořádné. A proto to budeme dělat celý život, když chceme žít a užívat. A věřím tomu, že kino zde bude navždy nebo nějaká jeho futurističtější podoba s jinými technologiemi. 
 
 
    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!