Škytání

Zaručený konec škytání!

    Znáte to neuvěřitelně nekonečné škytání? Potkalo Vás a nemohli jste se jej zbavit? Nebo Vašeho kamaráda/známého? Zkoušeli jste všechny možné praktiky a pořád nic nezabíralo?
 
    Věřte tomu, že jsem si tím také mockrát prošel. Měl jsem ale štěstí a jednou jsem narazil na někoho, kdo mi doporučil udělat něco, po čem mi škytání přestalo. Pamatuji si, bylo to tak nějak v době, kdy mi bylo 20. Byl jsem na brigádě v Německu. Šli jsme o víkendu se spolubydlícími z penzionu někam se projít po městě a mě v tom chytnula škytačka. Myslel jsem, že se jí zbavím opětovně tím, že si to vytrpím a ona prostě únavou těla odejde. Ale po pár minutách si toho všimnul jeden klučina - nepamatuji se, jak se jmenoval, byl vyšší a měl černé vlasy. Řekl mi, jestli se toho chci zbavit, že zná zaručený způsob. Já řekl - "No jistě, rád se toho zbavím". A on řekl:
 
    "Zakloň hlavu, tak aby hlava ležela na tvých zádech/krku, aby tvůj hltan byl průchodný až do plic, a do pusy si dej co nejvíce vody, popřípadě se z prudka dlouze napij (několik doušků za sebou). Je ale potřeba, abys při polykání vody byl skutečně v rovině, a abyses pořádně napil a nevytvářel mezery. Tím se toho nadobro zbavíš. Pokud to neprovedeš správně, nepovede se ti to." A já dbal na jeho slova a škytání se hned po prvním pokuse zbavil. V životě se mi to takto rychle a s jistotou nepovedlo. Často to byla spíše náhoda. 
 
    Poté jsem to ještě vyzkoušel během několika let tak na 10-15 lidech odhadem. Všem to zabralo. Jsem si jist, že to zabírá - proto to tady také publikuji. Vyzkoušejte a sami uvidíte! Přeji hezké a příjemné neškytání :) 
 
Upozornění:
Tato vychytávka samozřejmě funguje pouze pro běžnou škytavku! 
 
 
    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!