Hudba k filmu

4. května 2015
 
    Někdy se mi stane, že se podívám na film a zůstanou ve mně vzpomínky nejen na příběh, ale i na hudbu s filmem spjatou. Jsem zastáncem toho, že originální zvuk (vč. hudby) ve filmu, je jeho nezastupitelnou součástí. Pokud si mohu vybrat, vždy zvolím film v originální znění (zvuk) s titulky. Tzn. dávám přednost filmu anglicky/francouzsky/španělsky/polsky/německy/atd. před dubbingem. Dubbing v českých poměrech je dle mého velice kvalitní práce, ale originál je originál. Ale zpět k hudbě.
 
Když si vzpomenu a hudba ve filmu ve mě vyvolá něco, s čím se budu chtít podělit, vložím to sem ;) Užívejte volných chvil a především života!
 
 
    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!