Feedback (zpětná vazba)

01.04.2015
 
    Včera jsem dostal velice zajímavou zpětnou vazbu od jednoho z mých blízkých na můj blog "Rady ze života" a v podstatě i na mě osobně. Nejprve jsem se tomu trošku divil a možná si jeho připomínky nechtěl připustit, ale nyní vím, že na jeho slovech je hodně pravdy. Ode dneška se budu snažit dělat své stránky trošku jinak. 
 
    Buďte otevřeni jiným názorům. Mnohdy ten názor, který se Vám příčí a nebo jej nechcete vůbec poslouchat, je ten, co by Vám mohl nejvíce pomoci k úspěchu, pravdě, změně, uvědomění si nebo harmonii. Již mnohokráté se mi stalo, že jsem někoho nechtěl poslouchat, když mi něco říkal, ale když jsem se nad tím potom více zamyslel, zjistil jsem, že mi to vše zapadá do sebe. Kdybych jej poslouchal více a byl více otevřený - mohl jsem na něj reagovat a promluvit si o tom s ním, posunout se rychleji z místa. Namísto toho jsem byl odměřený a buď jsem jej přestal poslouchat a nebo odešel - což mi moc nepřineslo. 
 
    Z toho plyne ponaučení, že nejsme neomylní, nikdo takový není. Buďme otevření ostatním a jejich názorům - může nám to mnoho přinést. 
 
 
    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!