Waiting All Night ft. Ella Eyre / Rudimental

11. května 2015
                      source (zdroj): https://www.facebook.com/KurtYaeger
 
    Klip, který mě polapil je autentický pohled na těžké chvíle jednoho amerického herce, modela, režiséra a profesionálního atleta (BMX rider) Kurta Yaeger. Klip, který nás provádí tím, co se Kurtovi stalo, jak se s tím vyrovnal a koho potřeboval v těžkých chvílích? To vše a mnohem víc je cítit z každé vteřiny videoklipu skupiny Rundimental, která doprovází písničku "Waiting All Night" a vokálu Ella Eyre (ft.).
 
    Kdo má zájem a umí trošku anglicky, přečtěte si na facebooku příspěvky Kurta, jsou umístěny nahoře "Komentářů". Vyjímečně dávám odkazy na ohnisko mého zájmu, na samotného Kurta + odkaz na klip samotný. 
 
Odkaz na píseň na youtube:    Waiting All Night ft. Ella Eyre / Rudimental
Odkaz na oficiální stránky herce Kurt Yaeger (EN):    Kurt Yaeger
Odkaz na facebook (EN):    Kurt Yaeger
Odkaz na kapelu na wikipedia.org (EN):     Kurt Yaeger 
 
 
 
    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!