Outlook 2013

13. srpna 2015
 

1. Nastavení Outlooku

    Při přechodu na Outlook nebo pokud jste již v minulosti tak učinili, je nutné zkontrolovat si, zda se pro Vaše příjemce zobrazuje Váše emailová adresa správně. Po půlročním užívání Outlooku jsem díky mým známým zjistil, že se jim namísto mé adresy zobrazuje pouze "Seznam Email". Proto Vám zde vkládám nastavení, které Vám pomůže se toho zbavit. Někdy Vás na to někdo může upozornit a někdy o tom nemusíte mít ani tušení - stejně jako já :)
 
A proč to sem vůbec vkládám. No, protože mi technické oddělení na Seznamu s tímto problémem nebylo schopné pomoci. 
 
1) Nejprve klikněte na "Soubor"
 
2) Pak na Informace a Nastavení účtu
 
3) Následuje 2x click na Váši emailovou adresu
 
4) Přepište standardní nastavení Outlooku ze "Seznam Email" na Vaši emailovou adresu např. Pepa.Nový@seznam.cz
 
Odklikejte a vyzkoušejte, zda příjemci obdrží odeslaný mail i s Vaší adresou (např. Pepa.Nový@seznam.cz), nikoliv s elektronickou adresou "Seznam Email". Pokud ano, je vše v pořádku. 
 
 
  Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!