Škůdci

8. června 2015
ilustrační foto: "DO NOT ENTER" (v překladu NEVSTUPOVAT)
 

    Čím déle zahradničím, tím více si uvědomuji, že musím více chránit své rostlinky, plodiny, keře, stromy, hlínu, atd. Jedině tak se dostane k vytčenému cíli. Prostě když Vám na něčem záleží, staráte se o to a věnujete tomu hodně času, nechcete, aby Vám to nějaký škůdce celé pokazil. Možná to bude znít trochu tvrdě, ale pokud jde o moji zahradu - neznám bratra ;) 

    Je tolik možností, jak se některých škůdců zbavit, ale jen málo co Vám s tím skutečně pomůže. A právě o tom, co mi pomohlo, Vám chci říct.

 

    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!