Sázení drobných semínek (zlepšovák)

ilustrační foto: semínka
 
    Při sázení se drobná semínka lepí k sobě a jejich rozmístění je tak nepravidelné. Jakmile semínka vyraší, je nutné příliš zahuštěná místa pročistit vytrháním, což je kolikrát zbytečné a hodně pracné řešení, kterému se dá alespoň částečně předcházet.
 

Písek a sázení

    Semínka jednoduše smíchejte s jemným pískem, který semínka od sebe samovolně oddělí a při vysypávání semínek společně s pískem (sázení) nedochází ke zbytečnému zhušťování. 
 

Použití

mrkev (vlastní zkušenost), 
- řeřicha (vlastní zkušenost),
- jakákoliv jiná drobná semínka.
 
    Když si člověk může usnadnit zahradní práci a zpříjemnit si ji, tak proč toho nevyužít? Ať Vám to roste, třeba i koště ;)
 
 
    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!