Úvodní stránka (home)

13. srpna 2015
ilustrativní foto: úvodní stránka ve Wordpress (home)
 
    Můj vývoj s W jsem trošku zpomalil, neměl jsem čas. Ale nyní to napravím. Dneska jsem zjistil, jak se dá nastavit úvodní stránka (home), což jsem měl docela problém sám zjistit. Nelenil jsem a vyhledal jsem si to na netu. 
 
Nastavení --> Nastavení zobrazování webu --> Statistickou stránku (vyberte níže) - nutné zaškrtnout --> do kolonky "Úvodní stránka" zvolíte Vámi již vytvořenou úvodní stránku, kterou chcete zobrazit.
printscreen: nastavení úvodní stránky ve Wordpress (home)
 
 
    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!