Hračky

25. dubna 2015
 
    Máme malého špuntíka a často přemýšlíme, co koupit, abychom mu udělali radost. Snažíme se nekupovat vše, na co narazíme, spíše chceme kupovat méně a o to lépe. Máme takovou teorii, že když má dítě hodně hraček (nebo příliš), stejně si vybere pouze pár, které má oblíbené. Těch pár hraček má jeho přízeň a ten zbytek je nevyužitých. Každý má ale své představy o tom, co dětem kupovat. 
 

Ušetřit nebo si raději připlatit?

    Tentokráté ale nejde o to ušetřit, spíše naopak, za hračky si raději připlatíme, aby to nebyl nějaký nekvalitní čínský výrobek, dáváme přednost dřevu před plastem, raději koupíme knížku než plyšáka, dáme přednost certifikovanému výrobku před náhražkou certifikátu (C E - viz odkaz v článku "LED žárovka" dole), atd. Snažíme se spíše kupovat české nebo nějaké západní výrobky (německý, rakouský, klidně slovenský), není to jen kvůli tomu, že někdo říká, že jsou to lepší/kvalitnější věci - důvodem je dobrá vlastní zkušenost a občasné čtení některých recenzí, testů a například přísnějších norem daných 
 

Doporučení je důležité

Často jsou to hračky, které vyzkoušelo naše okolí a máme doporučení, že hračka jen tak neomrzí. Sami si při návštěvách hračky vyzkoušíme a můžeme také pozorovat děti, jak si s nimi hrají. To je pro nás většinou rozhodující. Neradi kupujeme zajíce v pytli. I když někdy je potřeba trošku zariskovat a nebýt bačkora :)
 
Přeji Vám dobrou volbu při výběru hračky pro Vaše děti nebo děti Vašich příbuzných, kamarádů, známých, neznámých i kolegů! Nechte se třeba inspirovat nějakou z mých myšlenek, tipů, rad či doporučením. 
 
 
 
    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!