Hudba (music)

4. května 2015
 
    Hudba je něco krásného, něco, co Vás alespoň na chvíli odvede někam jinam. Někam, kde Vás nepotkávají starosti, povinnosti - je to zvláštní, možná nikdo neví proč - ale hudba uklidňuje a možná i uzdravuje. Na mě má 100%-tně účinek, jak duševní, tak i zdravotní
 
    Když si jen vzpomenu, co jsem se všechno nazpíval (posiluje plíce), natancoval (zlepšuje koordinaci, posiluje svalstvo) a v neposlední řadě, díky hudbě se snažím i něco zapamatovat (učení textu zcela jistě zlepšuje každým dnem stárnoucí mozek). Takže pozitivní vliv hudba má zcela jistě - to jsem Vám teď dokázal na svém příkladu :) :D.  Tzn. poučte se z toho a poslouchejte ;)
 
    Citace mého brainstormingu z podkategorie "Hudební klip" z článku o "Hideaway / Kiesza":
    Zrovna přemýšlím nad tím, jak je možné, že na naší hudební scéně tyto nádherné kousky není vůbec možné vidět/slyšet. Rádia v českém prostředí jsou velmi omezená. Na každé stanici, kterou jsem poslouchal (a nebylo jich málo) se hraje jen určitý počet písniček stále dokola - udivuje mě, že to posluchačům, kteří mají rádi hudbu, stačí. Určitý čas jsem se pohyboval v Rakousku a náramně jsem si poslech rakouského rádia užíval. Byla to každý den takový příjemný čerstvý vánek, který mé uši hýčkal novinkami, o kterých čeští posluchači rádií nemají ani tušení. Jak je to možné, že se k nám nedostane téměř žádná hudba např. z Anglie, Francie, Itálie, Poska, Německa a z ostatních zemí? Pokud je hudba pro rádia tak drahá, že mohou lidem pouštět pouze malou výseč hudby - je systém dobře nastaven? Nevím, kde je chyba, nevidím do toho, ale něco je špatně. Nezbývá než být trochu více aktivní a hledat.
 
    A tak můžeme být rádi, že je tu náš téměř monopolní gigant google, kde si můžeme nějaké hudební skvosty na youtube najít. 
 
    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!