Forever / HAIM

11. května 2015
                                           source (zdroj): https://www.facebook.com/haimtheband/photos/
 
    Tak to zase chvilku trvalo, než jsem vrátil zpět s nějakým hudebním kouskem v podobě triu třech sester z LA (Los Angeles). Rovnou Vás odkážu na singl, který mě chytnul. Mají o něco víc, než ostatní kapely, nemyslíte? A nepřipadá Vám ten hlas frontmanky někomu podobný? Mě teda ano. Co třeba Annie ............. Annie........ Annie Lennox (odkaz na wikipedie)?
 
Odkaz na píseň na youtube:    Forever / HAIM
Odkaz na oficiální stránky kapely:    HAIM
Odkaz na facebook:    HAIM
Odkaz na kapelu na wikipedia.org (CS):    HAIM

 

Uprgrade 01.02.2016

     Právě jsem se díval na film Paper Towns, jehož součástí byla také píseň Falling od Haim. Film se mi moc líbil, i když jeho hodnocení je lehce nad 60%. Sám jsem mu dal 5 hvězdiček. Nemohl jsem si pomoct. Velmi dobrá režie, velmi dobré herecké výkony, vtipné dialogy, zajímavý scénář - mám rád podobné příběhy. Story, která mě na většinu filmu vtáhla do děje - stal jsem se její součástí. 
 
 
    Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!