Myšlenky / Úvahy

2. července 2015
 
    Občas mám hlavu plnou myšlenek, úvah a hypotéz a rád bych je někde ze sebe "vysypal". Skoro bych to označil za filosofický dýchánek s mojí hlavou. Kdo chce, ať čte, kdo raději něco praktičtějšího, hledejte v dalších kategoriích. Toto je spíše místo teoretična ;) A ti, co se rádi někdy zamyslí - pojďte se mnou filosofovat ;)
 
22. července 2015
    Jsou dny, kdy mám v hlavě tolik myšlenek, že by se mi mohla rozpůlit. Často je to ku prospěchu věci, ale někdy bych ji rád zastavil. A věřte nebo ne, myslím si, že když tady teď o tom píši, jsem přesvědčen, že se vrátí do normálu, že mi to psaní pomáhá. Někdy chci změnit svět, ale vím, že to nejde mávnutím proutku - jen mohu přispět - nic víc. 
 
 
      Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Moje řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života!